Zlín, 14. 7. 2021 —  Od úterý 20. července začne platit dopravní omezení na silnici I/55 v Kunovicích. Ředitelství silnic a dálnic začne s úpravou komunikace, která v letošním roce potrvá až do konce listopadu.
Přestože silnice I/55 v úseku od kunovického kostela po mimoúrovňovou křižovatku se silnicí I/50 bude v době opravy neprůjezdná, linkových autobusů se zákaz vjezdu týkat nebude. Všechny spoje Integrované dopravy Zlínského kraje (IDZK) i městské hromadné dopravy tedy budou úsekem projíždět podle jízdních řádů. „V případě zájmu ze strany cestujících jsme navíc ve špičkách připraveni navýšit počet spojů v závazku IDZK v úseku Kunovice – Uherské Hradiště. Dá se totiž předpokládat, že cesta spojem IDZK bude Kunovicemi rychlejší než cesta autem po 8 km dlouhé objízdné trase přes Míkovice,“ upozorňuje dopravní specialista společnosti Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje Ing. Kamil Khazaal.

Tisková zpráva ke stažení zde

 

O nás
Integrovaná doprava Zlínského kraje (IDZK) je projekt, který propojuje módy veřejné dopravy ve Zlínském kraji v jeden ucelený systém s jednotnými standardy kvality a možností cestování na společnou jízdenku. Cílem je zvýšení komfortu cestujících, konkurenceschopnosti veřejné hromadné dopravy a zlepšení kvality života v kraji. O provoz systému IDZK se stará krajská společnost Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje, s.r.o. (KOVED).

Kontakt pro média:
Mgr. Jan Malý – manažer marketingu
maly@koved.cz / +420 704 698 624 / www.idzk.cz

Scroll to Top